Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

All fields are required.

Close Appointment form

Psycholog Poznań pomoże w kryzysowej sytuacji

  • Home
  • Psycholog Poznań pomoże w kryzysowej sytuacji
Psycholog Poznań pomoże w kryzysowej sytuacji
Psycholog Poznań pomoże w kryzysowej sytuacji

No Comments

Psycholog jest lekarzem jak każdy inny, o czym na szczęście przekonuje się wiele osób. Warto się do niego udać, kiedy odczuwamy spadek jakości życia. Jakie są to konkretnie sytuacje, kto może skorzystać z jego pomocy i co najważniejsze – jak umówić się na wizytę? Odpowiedzi udzielamy w artykule.

Kiedy należy udać się do psychologa?

Kiedy nie jesteś zadowolony z życia, potrzebujesz zmian, ale może nie do końca wiesz jakich, nie potrafisz sobie poradzić z problemem, nie radzisz sobie z nadmiernym stresem, masz problemy ze snem, z dzieckiem czy partnerem, czas pomyśleć o wizycie u specjalisty. Psycholog postara się pomóc we wszystkich tych sytuacjach, okaże potrzebne wsparcie i wskaże na najlepsze rozwiązanie problemu. Czasami sama rozmowa z osobą, która spojrzy na Twój problem z dystansem wystarczy, by lepiej się poczuć, otrzymać otuchę i nadzieję na zmiany. Jeśli natomiast problemy są poważniejsze niż myślałeś i wymagają przepracowania, psycholog może wystawić skierowanie do psychoterapeuty.

Psycholog Poznań dla pacjentów indywidualnych, dzieci, młodzieży i par

Do psychologa kierowani są nie tylko dorośli, ale też dzieci czy młodzież. Często miewają one problemy z zachowaniem, codziennymi sprawami, relacjami z otoczeniem czy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Poza tym często do psychologa udają się pary, które mają problemy w związku, nie dogadują się lub trafiły na trudny z związku okres. Niektóre z nich udają się do psychologa seksuologa, który pomaga nie tylko w relacjach partnerskich, ale też tych intymnych. O tych sprawach szczególnie warto rozmawiać, ponieważ często to od nich zależy przyszłość związku.

Jak dostać się do psychologa?

Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnej porady psychologa, potrzebne Ci będzie skierowanie od innego lekarza np.: lekarza rodzinnego. Musisz się przygotować również na to, że na taką wizytę czasami czeka się sporo czasu. Dobry psycholog Poznań może przyjąć Cię nawet za miesiąc, dwa a nawet dłużej, więc zastanów się czy warto czekać. W nagłych i poważnych problemach lepiej skorzystać z pomocy ośrodka, który oferuje szybką i profesjonalną pomoc. Nie czekaj aż problem zyska większą rangę, czekamy na Twój kontakt.

  • Share This

About the author

Submit a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>