Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

All fields are required.

Close Appointment form

Psychoterapeuta Poznań – nie wstydź się skorzystać z pomocy fachowca!

  • Home
  • Psychoterapeuta Poznań – nie wstydź się skorzystać z pomocy fachowca!
Psychoterapeuta Poznań – nie wstydź się skorzystać z pomocy fachowca!

No Comments

Myśląc o wizycie u psychoterapeuty wiele osób boi się śmieszności i poczucia niższości. Tymczasem każdy z nas może znaleźć się w trudnym położeniu, z którym ciężko się uporać. Może to być rozwód, śmierć bliskiej osoby, czy zwolnienie z pracy. Nieważne z jakiego powodu masz obniżony nastrój – psychoterapeuta Poznań na pewno pomoże w osiągnięciu równowagi i pogody ducha.

Kiedy potrzebny jest psycholog Poznań ?

Wiele osób przed umówieniem się na wizytę do psychoterapeuty zastanawia się, czy to jet już odpowiedni moment. Nie radzą sobie z problemem, smutkiem, pogarsza się ich samopoczucie, a także ich relacje z innymi. Nie warto czekać na ostatnią chwilę! Psychoterapeuta Poznań rozmową, perswazją, czy ćwiczeniami, pomoże na nowo cieszyć się życiem. Odpowiednio poprowadzona psychoterapia Poznań potrafi zdziałać cuda! Sama już możliwość „wygadania się” do kogoś przynosi ulgę. Doświadczony psychoterapeuta Poznań potrafi nawiązać porozumienie z pacjentem i wzbudzić jego zaufanie oraz chęć do współpracy.

Psychoterapia Poznań – jak się do niej przygotować?

Do pierwszego spotkania z psychologiem nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Najlepiej wprost opowiedzieć mu o swoich odczuciach, samopoczuciu i trapiących nas problemach. Żeby psychoterapeuta Poznań mógł nam naprawdę pomóc, należy być z nim zupełnie szczerym. Pierwszy seans nakreśli terapeucie stan, w jakim pacjent się znajduje, co pozwoli na dobranie odpowiedniej, najkorzystniejszej metody, która pozwoli wyjść z impasu. Należy pamiętać, że proces zmiany naszego stanu psychicznego jest długotrwały i wymaga systematycznych wizyt . A także stosowania się do zaleceń psychoterapeuty.

Psycholog Poznań pomoże Ci odzyskać równowagę

Nie bój się poprosić o pomoc! Posłuchaj rady bliskich, którzy widzą, co się z Tobą dzieje. Pewnych zmian w swoim zachowaniu możesz nie dostrzegać, ale widzą je inni. Psychoterapeuta Poznań, to „lekarz duszy”. Pamiętaj,że nie jesteś pierwszą , ani ostatnią osobą, która korzysta z jego pomocy! To żaden wstyd! Więc jeśli odczuwasz przytłaczający Cie smutek, rozdrażnienie, nie możesz się uporać z ciążącym Ci problemem, skontaktuj się ze specjalistą. Dobry psycholog Poznań wysłucha Cię uważnie i wskaże ścieżkę działania.

Jeśli już zdecydowałeś się na konsultację z terapeutą, zapraszamy do kontaktu z naszą placówką. W Ośrodku Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy pomogą Ci „wyjść na prostą” i na powrót cieszyć się życiem. Zajmujemy się terapią dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy sesje indywidualne oraz dla par małżeńskich. Psychoterapia Poznań to także porady seksuologa i leczenie uzależnień. Nie zwlekaj! Umów się na wizytę! Zapraszamy!

  • Share This

About the author

Submit a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>