Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

All fields are required.

Close Appointment form

   mgr Radosław Specjalski

   • Home
   • mgr Radosław Specjalski

   mgr Radosław Specjalski

   Psychoterapia Indywidualna, Konsultacje seksuologiczne, Konsultacje Par i Małżeństw, Psychoterapia Młodzieży

   Radosław Specjalski – ZnanyLekarz.pl
   W swojej pracy koncentruję się przede wszystkim na prowadzeniu indywidualnej psychoterapii osób dorosłych oraz młodzieży. Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń osobowości oraz zaburzeń nerwicowych, depresyjnych. Zajmuję się również szeroko rozumianym udzielaniem wsparcia, pomocy psychologicznej oraz seksuologicznej. Swoją pomoc kieruję przede wszystkim do osób, które znajdują się w życiowym kryzysie, z problemami w życiu osobistym, zawodowym i w relacjach interpersonalnych czy partnerskich, z zaburzeniami nastroju i odżywiania oraz mające trudności natury seksualnej czy też psychosomatycznej.

   Oferuję także konsultacje o charakterze psychoedukacji dla osób chorujących m.in. na schizofrenię i chorobę afektywną dwubiegunową.

   Jestem absolwentem psychologii (specjalność: psychologia i seksuologia kliniczna) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłem szereg specjalistycznych szkoleń m.in.: studia podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej – Opiniowania, Edukacji i Terapii (UAM), Pschodynamiczne Studium Socjoterapii Dzieci i Młodzieży.  Umiejętności terapeutyczne rozwijam w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Pschodynamicznego, placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz jestem w trakcie dalszego szkolenia na ścieżce do uzyskania certyfikatu seksuologa klinicznego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

   Kompetencje zawodowe rozwijam pracując w Środowiskowym Domu Samopomocy typu A dla osób z zaburzeniami psychicznymi, gdzie prowadzę zajęcia grupowe oraz wspieram proces rehabilitacji osób, po przebytym epizodzie psychotycznym. Ponad to, zajmuję się również, obszarem prawidłowego i nieprawidłowego rozwoju seksualnego dzieci i młodzieży oraz udzielaniem pomocy psychologicznej w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Poznaniu. Jestem członkiem Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Stowarzyszenia Osób i Rodzin na rzecz Zdrowia Psychicznego „Zrozumieć i Pomóc”. Swoją pracę poddaję superwizji.

   Cennik

   Psychoterapia indywidualna (50 min) – 120 zł

   Psychoterapia młodzieży od 15 roku życia (50 min) – 120 zł

   Konsultacja psychologiczna /seksuologiczna (50 min) – 120 zł

   Konsultacja par lub małżeństw (50 min) – 150 zł

    

   tel. 880 550 006