Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

All fields are required.

Close Appointment form

   mgr Wiktoria Buta

   mgr Wiktoria Buta

   Psychoterapia Indywidualna

   Wiktoria Buta – ZnanyLekarz.pl
   Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Podczas studiów realizowałam specjalności z zakresu psychoterapii zaburzeń psychicznych oraz seksuologii klinicznej. Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – placówce akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Nieustannie poszerzam swoje kompetencje i wiedzę, biorąc udział w konferencjach, szkoleniach i warsztatach.

    

   Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu na oddziale dziennym, gdzie prowadziłam grupy wsparcia oraz zajęcia psychoedukacyjne dla pacjentów po przebytym epizodzie psychotycznym.

    

   Prowadzę konsultacje psychologiczne i długoterminową psychoterapię indywidualną osób dorosłych w nurcie psychodynamicznym. Rozpoczęcie psychoterapii poprzedza kilka spotkań konsultacyjnych, podczas których przeprowadzony zostaje wywiad diagnostyczny i zawierany jest kontrakt terapeutyczny. Częstotliwość spotkań ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta.

    

   Specjalizuję się przede wszystkim w leczeniu zaburzeń osobowości i nerwic, przeznaczonym dla pacjentów cierpiących na trudności w funkcjonowaniu społecznym i emocjonalnym. Swoją pomoc kieruję do osób doświadczających objawów depresji, fobii, napadów agresji, znajdujących się w kryzysie życiowym, z problemami w życiu osobistym, zawodowym, w relacjach interpersonalnych i partnerskich oraz posiadających trudności natury psychosomatycznej.

    

   W trosce o jakość swojej pracy i dobro pacjentów poddaję się regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Krakowskiej Szkoły Psychodynamicznej. Dodatkowo uczestniczę również w psychoterapii własnej. W swojej praktyce kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.

    

   Cennik

   Konsultacja psychologiczna (50 minut) – 140 PLN

   Psychoterapia indywidualna (50 minut) – 140 PLN

    

   Telefon

   509 929 011