Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

All fields are required.

Close Appointment form

Psychoterapeuta Poznań wesprze Cię w trudnych chwilach

  • Home
  • Psychoterapeuta Poznań wesprze Cię w trudnych chwilach
Psychoterapeuta Poznań wesprze Cię w trudnych chwilach

No Comments

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu doświadczył, lub doświadczy uczucia bólu, smutku, czy poczucia beznadziejności. Trudne chwile zdarzają się w życiu każdego z nas. Czasem jest to śmierć bliskiej osoby, rozstanie, czy strata pracy. Nie zawsze mamy komu się zwierzyć, pozostając w poczuciu osamotnienia. Niepotrzebnie – psychoterapeuta Poznań jest zawsze gotów do pomocy! Wystarczy umówić się na wizytę, aby skorzystać ze wsparcia profesjonalisty.

W czym pomoże dobry psycholog Poznań?

Psycholog Poznań zajmuje się innymi problemami, niż psychoterapeuta Poznań. Ten pierwszy zajmuje się głównie zdiagnozowaniem psychologicznym pacjenta. Jest ona poprzedzona zebraniem bardzo dokładnego wywiadu, a także przeprowadzeniem specjalistycznych testów. Diagnoza psychologiczna dotyczy różnych stron życia, np.: określa predyspozycje zawodowe, zdolności, opiniuje zdolności do wykonywania konkretnego zawodu. Ponadto określa zaburzenia i w razie potrzeby kieruje pacjenta na psychoterapię lub do psychiatry. Jego kompetencje dotyczą przede wszystkim problemów dnia codziennego, Psycholog Poznań pokazuje nam nasze problemy z innej strony, co pozwala nabrać dystansu, a często też dostrzec błędność naszego zachowania.

Psychoterapeuta Poznań pomoże wyjść z impasu

Aby zostać psychoterapeutą nie trzeba być psychologiem, ale bezwzględnie należy, oprócz studiów magisterskich, ukończyć czteroletnią szkołę kierunkową. Psychoterapia Poznań ma na celu rozwiązywanie problemów cierpiącej psychiki. Dobry psychoterapeuta Poznań podczas cyklicznych spotkań z pacjentem docieka źródeł problemów, czy zaburzeń, pomaga w uporaniu się z przeszłością i uporządkowaniem teraźniejszości. Terapia u specjalisty to proces długofalowy – może trwać nawet kilka lat. Nie da się w krótkim czasie osiągnąć zadowalających efektów. Podstawą psychoterapii jest bezpośredni kontakt terapeuty z pacjentem i obopólne zaufanie, które stwarza odpowiednią atmosferę do zwierzeń.

Dla kogo psychoterapia Poznań?

Psychoterapia Poznań przewidziana jest dla osób, które maja problemy obniżające jakość ich życia. Zajmuje się m. in. depresją, stanami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami snu,a także DDA. Ponadto terapia taka przydatna jest również w przypadku problemów w związkach – pomaga przepracować kryzys wśród par. Skuteczną także okazuje się psychoterapia młodzieży Poznań, a także psychoterapia dzieci Poznań. Wyróżniamy cztery metody psychoterapii: humanistyczną, poznawczo – behawioralna, psychoanalityczną i systemową. W każdej z nich dominuje inne podejście do problemu oraz inny sposób prowadzenia terapii.

Nie zwlekaj – poproś o pomoc!

Pracujący w naszym Ośrodku Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic specjaliści są gotowi pomóc Ci spojrzeć na dręczący Cię problem z innej perspektywy. Ich ogromna doza empatii i zrozumienia pozwoli na szybkie nawiązanie odpowiednich relacji sprzyjających intymnym zwierzeniom. Możesz również przyjść ze swoim dzieckiem, które ma kłopoty z różnych przyczyn. Zacznij swoje życie od nowa – zwiększ jego komfort! Skontaktuj się z naszą placówką i umów się na spotkanie! Przekonaj się, że możesz ulżyć swoim emocjom! Zapraszamy do kontaktu!

  • Share This

About the author

Submit a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>