Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

All fields are required.

Close Appointment form

   mgr Iza Nędza

   mgr Iza Nędza

   Psychoterapia Indywidualna, Psychoterapia Dzieci i Młodzieży, Konsultacje Par i Małżeństw

   Iza Nędza – ZnanyLekarz.pl

   Specjalizuję się w prowadzeniu indywidualnej terapii osób z zaburzeniami osobowości oraz terapii młodzieży od 15 roku życia. Celem pracy terapeutycznej w ujęciu psychodynamicznym jest modyfikacja organizacji i struktury osobowości pacjenta/tki. Pracuję z osobami, które przejawiają trudności w utrzymaniu satysfakcjonujących relacji partnerskich, rodzinnych czy interpersonalnych, doświadczają zaburzeń nastroju oraz stanów lękowych, doznają trudności w kontrolowaniu emocji i przejawiają zachowania ryzykowne oraz agresywne. Terapię poprzedzają spotkania konsultacyjne, mające na celu diagnozę zgłaszanych  trudności.

   Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, politoloszką, psychoterapeutką, socjoterapeutką. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie resocjalizacji i socjoterapii w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu, a także Psychodynamiczne Studium Psychoterapii i Socjoterapii Młodzieży. Dyplomowaną psychoterapeutką Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, placówki rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam także fakultet specjalistyczny Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

   Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie oraz Miejskim Centrum Interwencji Kryzysowej w Poznaniu, gdzie świadczyłam pomoc osobom, które zmagały się z problemem alkoholowym, doznawały przemocy w rodzinie, doświadczały depresji oraz miały trudności w radzeniu sobie z emocjami oraz stresem. Odbyłam staż zawodowy w Centrum Zdrowia Psychicznego HCP w Poznaniu oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Medicor w Poznaniu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, a moja praca poddawana jest regularnej superwizji.

   Cennik

   Konsultacje psychoterapeutyczne (50 min) – 140 zł

   Psychoterapia indywidualna dorosłych (50 min) – 140 zł

   Psychoterapia  indywidualna młodzieży  od 15 roku życia (50 min) -140 zł

   Telefon

   660 413 360