Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

All fields are required.

Close Appointment form

   mgr Jakub Bętkowski

   • Home
   • mgr Jakub Bętkowski

   "Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." CARL GUSTAV JUNG

   mgr Jakub Bętkowski

   Psychoterapia Indywidualna, Psychoterapia Młodzieży

   Jakub Bętkowski – ZnanyLekarz.pl

    

   Moją specjalnością są długoterminowe terapie zaburzeń osobowości ze szczególnym uwzględnieniem osobowości typu borderline. Struktura terapii proponowana przeze mnie pacjentom pozwala na osiągnięcie głębokich zmian w osobowości oraz radzenie sobie z poważnymi problemami takimi jak depresja, nerwice, zaburzenia odżywiania itp. Dzięki spisanemu kontraktowi zasady terapii są jasne i klarowne a spotkania mogą odbywać się regularnie przynajmniej raz w tygodniu o stałej godzinie.

   Jestem magistrem psychologii – uzyskałem dyplom na Uniwersytecie Wrocławskim (5 lat).

   Jestem psychoterapeutą i trenerem.

   Ukończyłem studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (1 rok), Kurs Podstaw Psychoterapii Psychodynamicznej (1 rok), Szkołę Psychoterapii Psychodanymicznej(4 lata) oraz Studium Psychologii Sądowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Moja praca jest superwizowana, a moja edukacja przygotowująca mnie do roli psychoterapeuty objęła łącznie 10 lat specjalistycznych szkoleń, staży klinicznych, kursów i konferencji. Stale poszerzam swoje kompetencje i aktualizuję swoją wiedzę.

   W swojej pracy uwzględniam wiedzę z zakresu neuropsychologii i psychiatrii starając się rozumieć również biologiczne podłoże zaburzeń moich pacjentów. Każda terapia rozpoczyna się więc obszernymi konsultacjami obejmującymi wywiad psychologiczny i rozwojowy ale także elementy wywiadu psychiatrycznego, neuropsychologicznego oraz seksuologicznego.

   Miałem okazję pracować z osobami chorymi psychicznie, uzależnionymi, pacjentami z zaburzeniami odżywiania, ciężką depresją, zaburzeniami psychotycznymi, nerwicami, zaburzenia osobowości i wieloma innymi. Rzetelne i wszechstronne przygotowanie kliniczne czyni mnie uważnym i precyzyjnym diagnostą, a także pozwala na planowanie długoterminowych procesów terapeutycznych.

   Jako trener i wykładowca zajmuję się przede wszystkim szkoleniem personelu medycznego w obszarach związanych z kontaktem z pacjentem, interwencją kryzysową, psychologią kliniczną i psychiatrią.

   Współpracowałem z takimi organizacjami jak Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju, Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania. Przeszkoliłem setki pielęgniarek różnych specjalności w zakresie psychologii klinicznej i komunikacji interpersonalnej.

   Członek Zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

   Członek Nadzwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

    

    

   Konsultacja psychologiczna (50 minut) – 150 PLN

   Psychoterapia indywidualna (50 minut) – 150 PLN

   Psychoterapia młodzieży od 15 roku życia (50 minut) – 150 PLN

    

    

   nr tel.: 607890442