Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

All fields are required.

Close Appointment form

Leczenie depresji. Poznań to miasto, w którym można znaleźć specjalistów

  • Home
  • Leczenie depresji. Poznań to miasto, w którym można znaleźć specjalistów
Leczenie depresji. Poznań to miasto, w którym można znaleźć specjalistów
Leczenie depresji. Poznań to miasto, w którym można znaleźć specjalistów

No Comments

Depresja to choroba dotykająca ludzi w różnym wieku, bez względu na status społeczny, pozycję zawodową czy środowisko, w jakim żyją. Objawia się poprzez cierpienie psychiczne oraz dolegliwości somatyczne.

Leczenie depresji Poznań – jakie są objawy choroby?

Depresja charakteryzuje się długotrwałym, uporczywym smutkiem i poczuciem pustki. Pojawia się płaczliwość, uczucie lęku i niepokoju, a także zaniżona samoocena. To co sprawiało niegdyś przyjemność, przestaje cieszyć. Chora osoba traci zainteresowanie zajęciami, które do tej pory były dla niej ważne. Ma to także związek z brakiem energii, ospałością i ciągłym zmęczeniem, które nie zmniejsza się po nocy. Depresja bowiem wiąże się z problemami ze snem, a konkretnie z zaburzeniem rytmu snu i czuwania. Chory może odczuwać także zwiększoną potrzebę snu. Podobnie jest z apetytem, może być wzmożony albo pojawić się niechęć do jedzenia. Depresję i wszystkie jej objawy jest w stanie rozpoznać zarówno lekarz, jak i terapeuta.

Specjalistyczne leczenie depresji. Poznań korzysta z pomocy fachowców

Psychoterapia w leczeniu zaburzeń depresyjnych odgrywa kluczową rolę. Dzięki systematycznym wizytom pacjent uzyskuje wgląd w swoją osobowość i zachowania, które wraz z terapeutą jest w stanie przepracować. Terapia to praca, która wymaga od osoby chorej zaangażowania, ale także zaufania w obraną metodę leczenia. Formy psychoterapii mogą być różne. Specjalista jest w stanie dobrać odpowiednią metodę leczenia, tak by przyniosła oczekiwane rezultaty. Wszystko zaczyna się od zdefiniowania problemu i podjęcia decyzji o leczeniu.  Jest to pierwszy krok do zdrowia i powrotu do dotychczasowego życia.

Leczenie depresji Poznań – pomóż sobie i swoim bliskim

Według Światowej Organizacji Zdrowia depresja jest jedną z najczęściej występujących chorób na świecie, cierpi na nią około 5% populacji. Bywa, że często przez dłuższy czas nie zdajemy sobie sprawy z tego, że depresja może dotyczyć zarówno nas, jak i osoby znajdujące się w naszym otoczeniu. Istotne jest, by uświadomić sobie, że depresję można skutecznie leczyć, jak każdą inną chorobę.  Leczenie depresji Poznań – potrzebujesz pomocy? Nie wiesz jak sobie poradzić z chorobą? Skorzystaj z pomocy specjalistów!

10
  • Share This

About the author

Submit a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>